Informatiesysteem Gemeente Dordrecht

Zoeken in het RIS

Vergaderingen, bestuurlijke dossiers en documenten

Home / Personen

Gemeente Dordrecht

Personen

Overzicht personen
Adreslijst raads-en commissieleden
+ Historie
Naam Rol Email
Gemeenteraad
A.A.M. Brok Voorzitter AAM.Brok@dordrecht.nl
AET Wepster Griffier aet.wepster@Dordrecht.nl
D.F.M. Schalken-den Hartog ( BVD ) Raadslid DFM.Schalken-den.Hartog@dordrecht.nl
L.J. Kuhlemeier-Booij ( BVD ) Raadslid lj.kuhlemeier-booij@dordrecht.nl
O. Soy ( BVD ) Raadslid o.soy@betervoordordt.nl
M. Nijhof ( BVD ) Raadslid loudy1009@msn.com
A. Gündogdu ( BVD ) Raadslid gundogdu.a@hotmail.com
E.B. van der Vorm ( BVD ) Raadslid elinevandervorm@gmail.com
D.T. van Antwerpen ( BVD ) Raadslid dickvanantwerpen@gmail.com
W.F.N. Bronkhorst ( BVD ) Raadslid wfnb@hotmail.com
S.M. Wemmers-Wanrooij ( BVD ) Raadslid sandra.wemmers@kpnmail.nl
E.A.M. Nederhof ( BVD ) Raadslid g.nederhof@gmail.com
M. Groeneweg ( BVD ) Raadslid martijngroeneweg@gmail.com
S.J. Greve ( BVD ) Raadslid donniegreve@gmail.com
B.C.M. Stam ( BVD ) Raadslid bcm.stam@kpnmail.nl
P.J. Heijkoop ( CDA ) Raadslid peterheijkoop@gmail.com
C.J. Rovers ( CDA ) Raadslid keesrovers@hotmail.com
I.E. Mous ( CDA ) Raadslid info@mousmediation.nl
S. Seme ( CDA ) Raadslid sahinseme3@gmail.com
N. de Smoker - van Andel ( D66 ) Raadslid nellekedesmoker@upcmail.nl
J.R.J. Reumers ( D66 ) Raadslid jrj_reumers@hotmail.com
P.J.T. Tiebosch ( D66 ) Raadslid dordrechttieboschd66@gmail.com
J.P. Schuiten ( D66 ) Raadslid Janpaulschuiten1@gmail.com
C.A. van Verk ( PvdA ) Raadslid corvanverk2@hotmail.com
B. Güler ( PvdA ) Raadslid bg@guler.nl
J. van den Bergh ( PvdA ) Raadslid info@atmvormgeving.nl
R. Portier ( SP ) Raadslid ronald@portier.eu
A. Meijer Raadslid alfred@halmpec.nl
C.M. Jager ( SP ) Raadslid inekejager@planet.nl
B. Staat ( CU/SGP ) Raadslid b.staat@dordrecht.nl
S.L. Catsburg-Schenkel ( CU/SGP ) Raadslid catsburg.cu-sgp@outlook.com
J.D. Veldman ( CU/SGP ) Raadslid jdveldman@hotmail.com
D. Pols ( VVD ) Raadslid d.pols@dordrecht.nl
I. Koene ( VVD ) Raadslid irenekoene@xs4all.nl
M.D. Burggraaf ( VVD ) Raadslid raad@maartenburggraaf.nl
H.J. Tazelaar ( VSP ) Raadslid Henk-40@live.nl
M.G. Stolk ( VSP ) Raadslid margretstolk@hotmail.com
K. Kruger ( GL ) Raadslid kittykruger61@gmail.com
J. Edenburg ( GL ) Raadslid edenburgj@gmail.com
H.P.A. Wagemakers ( GBD ) Raadslid wagemakers.hpa@gmail.com
Adviescommissie
G.S. Husen ( BVD ) Commissielid g.husen@kpnmail.nl
G. Tutupoly ( BVD ) Commissielid g.tutupoly@betervoordordt.nl
T.C. Oostenrijk ( CDA ) Commissielid t.oostenrijk5@upcmail.nl
C.M. Merkuur ( CDA ) Commissielid christiaanmerkuur@hotmail.com
A.K. Hofman ( D66 ) Commissielid info@kors-hofman.nl
L.E. Schurink ( D66 ) Commissielid l.schurink@planet.nl
I.E. Stevens ( PvdA ) Commissielid inge@ingestevens.nl
J.W. Boersma ( CU/SGP ) Commissielid jboersma58@gmail.com
A. de Looze ( CU/SGP ) Commissielid arjandelooze@gmail.com
G. Frantzen ( SP ) Commissielid guidofrantzen2@hotmail.com
J.E.M. Roggekamp ( VVD ) Commissielid Erik-Jan.Roggekamp@xs4all.nl
J.E.C. Engelberts ( VVD ) Commissielid jeroenengelberts@kpnmail.nl
Y. Vroon ( VSP ) Commissielid yvroon@hotmail.com
N.J.K. Blokland ( VSP ) Commissielid nnrblokland@hotmail.com
A.W.L.M. van Bekhoven ( GL ) Commissielid anetvb34@gmail.com
Auditcommissie
O. Soy ( BVD ) Raadslid o.soy@betervoordordt.nl
W.F.N. Bronkhorst ( BVD ) Raadslid wfnb@hotmail.com
P.J. Heijkoop ( CDA ) Raadslid peterheijkoop@gmail.com
S. Seme ( CDA ) Raadslid sahinseme3@gmail.com
P.J.T. Tiebosch ( D66 ) Raadslid dordrechttieboschd66@gmail.com
J.R.J. Reumers ( D66 ) Raadslid jrj_reumers@hotmail.com
B. Güler ( PvdA ) Raadslid bg@guler.nl
C.A. van Verk ( PvdA ) Raadslid corvanverk2@hotmail.com
C.M. Jager ( SP ) Raadslid inekejager@planet.nl
A. Meijer Raadslid alfred@halmpec.nl
S.L. Catsburg-Schenkel ( CU/SGP ) Raadslid catsburg.cu-sgp@outlook.com
J.D. Veldman ( CU/SGP ) Raadslid jdveldman@hotmail.com
M.D. Burggraaf ( VVD ) Raadslid raad@maartenburggraaf.nl
D. Pols ( VVD ) Raadslid d.pols@dordrecht.nl
H.J. Tazelaar ( VSP ) Raadslid Henk-40@live.nl
J. Edenburg ( GL ) Raadslid edenburgj@gmail.com
H.P.A. Wagemakers ( GBD ) Raadslid wagemakers.hpa@gmail.com
Presidium
A.A.M. Brok Voorzitter AAM.Brok@dordrecht.nl
D.F.M. Schalken-den Hartog ( BVD ) Raadslid DFM.Schalken-den.Hartog@dordrecht.nl
L.J. Kuhlemeier-Booij ( BVD ) Raadslid lj.kuhlemeier-booij@dordrecht.nl
P.J. Heijkoop ( CDA ) Raadslid peterheijkoop@gmail.com
C.J. Rovers ( CDA ) Raadslid keesrovers@hotmail.com
N. de Smoker - van Andel ( D66 ) Raadslid nellekedesmoker@upcmail.nl
P.J.T. Tiebosch ( D66 ) Raadslid dordrechttieboschd66@gmail.com
C.A. van Verk ( PvdA ) Raadslid corvanverk2@hotmail.com
B. Güler ( PvdA ) Raadslid bg@guler.nl
R. Portier ( SP ) Raadslid ronald@portier.eu
C.M. Jager ( SP ) Raadslid inekejager@planet.nl
B. Staat ( CU/SGP ) Raadslid b.staat@dordrecht.nl
D. Pols ( VVD ) Raadslid d.pols@dordrecht.nl
M.D. Burggraaf ( VVD ) Raadslid raad@maartenburggraaf.nl
H.J. Tazelaar ( VSP ) Raadslid Henk-40@live.nl
M.G. Stolk ( VSP ) Raadslid margretstolk@hotmail.com
K. Kruger ( GL ) Raadslid kittykruger61@gmail.com
J. Edenburg ( GL ) Raadslid edenburgj@gmail.com
H.P.A. Wagemakers ( GBD ) Raadslid wagemakers.hpa@gmail.com
Drechtraad
A.A.M. Brok Voorzitter AAM.Brok@dordrecht.nl
D.T. van Antwerpen ( BVD ) Raadslid dickvanantwerpen@gmail.com
O. Soy ( BVD ) Raadslid o.soy@betervoordordt.nl
I.E. Mous ( CDA ) Raadslid info@mousmediation.nl
P.J. Heijkoop ( CDA ) Raadslid peterheijkoop@gmail.com
N. de Smoker - van Andel ( D66 ) Raadslid nellekedesmoker@upcmail.nl
J.P. Schuiten ( D66 ) Raadslid Janpaulschuiten1@gmail.com
C.A. van Verk ( PvdA ) Raadslid corvanverk2@hotmail.com
J. van den Bergh ( PvdA ) Raadslid info@atmvormgeving.nl
R. Portier ( SP ) Raadslid ronald@portier.eu
C.M. Jager ( SP ) Raadslid inekejager@planet.nl
B. Staat ( CU/SGP ) Raadslid b.staat@dordrecht.nl
I. Koene ( VVD ) Raadslid irenekoene@xs4all.nl
M.D. Burggraaf ( VVD ) Raadslid raad@maartenburggraaf.nl
H.J. Tazelaar ( VSP ) Raadslid Henk-40@live.nl
M.G. Stolk ( VSP ) Raadslid margretstolk@hotmail.com
K. Kruger ( GL ) Raadslid kittykruger61@gmail.com
H.P.A. Wagemakers ( GBD ) wagemakers.hpa@gmail.com
Commissie van Toezicht op het Openbaar Onderwijs (CTOO)
G.S. Husen ( BVD ) Raadslid g.husen@kpnmail.nl
C.J. Rovers ( CDA ) Raadslid keesrovers@hotmail.com
N. de Smoker - van Andel ( D66 ) Raadslid nellekedesmoker@upcmail.nl
N. Sönmezer ( PvdA ) Raadslid nsonmezer@hotmail.nl
S.L. Catsburg-Schenkel ( CU/SGP ) Raadslid catsburg.cu-sgp@outlook.com
D. Pols ( VVD ) Raadslid d.pols@dordrecht.nl
Griffie
AET Wepster Griffier aet.wepster@Dordrecht.nl
H.M. Hoogstad hm.hoogstad@Dordrecht.nl
F.M. Lagerveld fm.lagerveld@Dordrecht.nl
K.A. de Graaf - van Zanten K.de.Graaf@dordrecht.nl
J.H. de Roo-Veulings JH.de.Roo-Veulings@dordrecht.nl
H. Rosier H.Rosier@dordrecht.nl
J. Wuisman j.wuisman@Dordrecht.nl
J.C. Bakker JC.Bakker@drechtsteden.nl
P. van der Pot p.vander.pot@Dordrecht.nl
P.S. Aravena P.Aravena@dordrecht.nl