Informatiesysteem Gemeente Dordrecht

Zoeken in het RIS

Vergaderingen, bestuurlijke dossiers en documenten

Home / Personen

Gemeente Dordrecht

Personen

Overzicht personen
Adreslijst raads-en commissieleden
+ Historie
Naam Rol Email
Gemeenteraad
AW Kolff Voorzitter burgemeester@dordrecht.nl
AET Wepster Griffier aet.wepster@Dordrecht.nl
DFM Schalken-den Hartog ( BVD ) Raadslid DFM.Schalken-den.Hartog@dordrecht.nl
LJ Kuhlemeier-Booij ( BVD ) Raadslid lj.kuhlemeier-booij@dordrecht.nl
O Soy ( BVD ) Raadslid o.soy@betervoordordt.nl
M. Nijhof ( BVD ) Raadslid loudy1009@msn.com
A G├╝ndogdu ( BVD ) Raadslid gundogdu.a@hotmail.com
D.T. van Antwerpen ( BVD ) Raadslid dickvanantwerpen@gmail.com
W.F.N. Bronkhorst ( BVD ) Raadslid wfnb@hotmail.com
S.M. Wemmers - Wanrooij ( BVD ) Raadslid sandra.wemmers@kpnmail.nl
EAM Nederhof ( BVD ) Raadslid g.nederhof@gmail.com
BCM Stam ( BVD ) Raadslid bcm.stam@kpnmail.nl
G.S. Husen ( BVD ) Raadslid g.husen@kpnmail.nl
E. Witte ( BVD ) Raadslid
E van de Burgt ( CDA ) Raadslid bertvdburgt@kpnmail.nl
I.E. Mous ( CDA ) Raadslid info@mousmediation.nl
S Seme ( CDA ) Raadslid sahinseme3@gmail.com
C.M. Merkuur ( CDA ) Raadslid christiaanmerkuur@hotmail.com
N de Smoker-van Andel ( D66 ) Raadslid nellekedesmoker@upcmail.nl
J.R.J. Reumers ( D66 ) Raadslid jrj_reumers@hotmail.com
PJT Tiebosch ( D66 ) Raadslid dordrechttieboschd66@gmail.com
A.K. Hofman ( D66 ) Raadslid info@kors-hofman.nl
C.A. van Verk ( PvdA ) Raadslid corvanverk2@hotmail.com
J. van den Bergh ( PvdA ) Raadslid info@atmvormgeving.nl
P.M. Puik ( PvdA ) Raadslid p.puik@hotmail.com
I.E. Stevens ( PvdA ) Raadslid inge@ingestevens.nl
R. Portier ( SP ) Raadslid ronald@portier.eu
C.M. Jager ( SP ) Raadslid inekejager@planet.nl
B Staat ( CU/SGP ) Raadslid b.staat@dordrecht.nl
S.L. Catsburg - Schenkel ( CU/SGP ) Raadslid catsburg.cu-sgp@outlook.com
J.D. Veldman ( CU/SGP ) Raadslid jdveldman@hotmail.com
D Pols ( VVD ) Raadslid d.pols@dordrecht.nl
I Koene ( VVD ) Raadslid irenekoene@xs4all.nl
M.D. Burggraaf ( VVD ) Raadslid raad@maartenburggraaf.nl
HJ Tazelaar ( VSP ) Raadslid Henk-40@live.nl
M.G. Stolk ( VSP ) Raadslid margretstolk@hotmail.com
K Kruger ( GL ) Raadslid kittykruger61@gmail.com
J. Edenburg ( GL ) Raadslid edenburgj@gmail.com
HPA Wagemakers ( GBD ) Raadslid wagemakers.hpa@gmail.com
A. Meijer Raadslid alfred@halmpec.nl
S.J. Greve Raadslid donniegreve@gmail.com
Adviescommissie
G.S. Husen ( BVD ) Commissielid g.husen@kpnmail.nl
G. Tutupoly ( BVD ) Commissielid g.tutupoly@betervoordordt.nl
T.C. Oostenrijk ( CDA ) Commissielid t.oostenrijk5@upcmail.nl
EC van Wenum-Kroon ( CDA ) Commissielid vanwenum.cda@gmail.com
J.W. Boersma ( CU/SGP ) Commissielid jboersma58@gmail.com
A. de Looze ( CU/SGP ) Commissielid arjandelooze@gmail.com
G. Frantzen ( SP ) Commissielid guidofrantzen2@hotmail.com
J.A. Brongers ( SP ) Commissielid jabron@upcmail.nl
J.E.M. Roggekamp ( VVD ) Commissielid Erik-Jan.Roggekamp@xs4all.nl
J.E.C. Engelberts ( VVD ) Commissielid jeroenengelberts@kpnmail.nl
Y. Vroon ( VSP ) Commissielid yvroon@hotmail.com
A.W.L.M. van Bekhoven ( GL ) Commissielid anetvb34@gmail.com
Auditcommissie
O Soy ( BVD ) Raadslid o.soy@betervoordordt.nl
BCM Stam ( BVD ) Raadslid bcm.stam@kpnmail.nl
E van de Burgt ( CDA ) Raadslid bertvdburgt@kpnmail.nl
S Seme ( CDA ) Raadslid sahinseme3@gmail.com
PJT Tiebosch ( D66 ) Raadslid dordrechttieboschd66@gmail.com
J.R.J. Reumers ( D66 ) Raadslid jrj_reumers@hotmail.com
P.M. Puik ( PvdA ) Raadslid p.puik@hotmail.com
C.A. van Verk ( PvdA ) Raadslid corvanverk2@hotmail.com
C.M. Jager ( SP ) Raadslid inekejager@planet.nl
M.D. Burggraaf ( VVD ) Raadslid raad@maartenburggraaf.nl
J.E.C. Engelberts ( VVD ) Commissielid jeroenengelberts@kpnmail.nl
B Staat ( CU/SGP ) Raadslid b.staat@dordrecht.nl
A. de Looze ( CU/SGP ) Commissielid arjandelooze@gmail.com
HJ Tazelaar ( VSP ) Raadslid Henk-40@live.nl
J. Edenburg ( GL ) Raadslid edenburgj@gmail.com
HPA Wagemakers ( GBD ) Raadslid wagemakers.hpa@gmail.com
A. Meijer Raadslid alfred@halmpec.nl
Presidium
DFM Schalken-den Hartog ( BVD ) Raadslid DFM.Schalken-den.Hartog@dordrecht.nl
LJ Kuhlemeier-Booij ( BVD ) Raadslid lj.kuhlemeier-booij@dordrecht.nl
E van de Burgt ( CDA ) Raadslid bertvdburgt@kpnmail.nl
I.E. Mous ( CDA ) Raadslid info@mousmediation.nl
N de Smoker-van Andel ( D66 ) Raadslid nellekedesmoker@upcmail.nl
PJT Tiebosch ( D66 ) Raadslid dordrechttieboschd66@gmail.com
C.A. van Verk ( PvdA ) Raadslid corvanverk2@hotmail.com
P.M. Puik ( PvdA ) Raadslid p.puik@hotmail.com
R. Portier ( SP ) Raadslid ronald@portier.eu
C.M. Jager ( SP ) Raadslid inekejager@planet.nl
B Staat ( CU/SGP ) Raadslid b.staat@dordrecht.nl
S.L. Catsburg - Schenkel ( CU/SGP ) Raadslid catsburg.cu-sgp@outlook.com
D Pols ( VVD ) Raadslid d.pols@dordrecht.nl
M.D. Burggraaf ( VVD ) Raadslid raad@maartenburggraaf.nl
HJ Tazelaar ( VSP ) Raadslid Henk-40@live.nl
M.G. Stolk ( VSP ) Raadslid margretstolk@hotmail.com
K Kruger ( GL ) Raadslid kittykruger61@gmail.com
J. Edenburg ( GL ) Raadslid edenburgj@gmail.com
HPA Wagemakers ( GBD ) Raadslid wagemakers.hpa@gmail.com
A. Meijer Raadslid alfred@halmpec.nl
Drechtraad
AW Kolff Voorzitter burgemeester@dordrecht.nl
D.T. van Antwerpen ( BVD ) Raadslid dickvanantwerpen@gmail.com
O Soy ( BVD ) Raadslid o.soy@betervoordordt.nl
I.E. Mous ( CDA ) Raadslid info@mousmediation.nl
C.M. Merkuur ( CDA ) Raadslid christiaanmerkuur@hotmail.com
N de Smoker-van Andel ( D66 ) Raadslid nellekedesmoker@upcmail.nl
J.P. Schuiten ( D66 ) Raadslid Janpaulschuiten1@gmail.com
C.A. van Verk ( PvdA ) Raadslid corvanverk2@hotmail.com
J. van den Bergh ( PvdA ) Raadslid info@atmvormgeving.nl
R. Portier ( SP ) Raadslid ronald@portier.eu
C.M. Jager ( SP ) Raadslid inekejager@planet.nl
B Staat ( CU/SGP ) Raadslid b.staat@dordrecht.nl
I Koene ( VVD ) Raadslid irenekoene@xs4all.nl
M.D. Burggraaf ( VVD ) Raadslid raad@maartenburggraaf.nl
HJ Tazelaar ( VSP ) Raadslid Henk-40@live.nl
M.G. Stolk ( VSP ) Raadslid margretstolk@hotmail.com
K Kruger ( GL ) Raadslid kittykruger61@gmail.com
J. Edenburg ( GL ) Raadslid edenburgj@gmail.com
HPA Wagemakers ( GBD ) Raadslid wagemakers.hpa@gmail.com
A. Meijer Raadslid alfred@halmpec.nl
S.J. Greve Raadslid donniegreve@gmail.com
CTOO
D Pols ( VVD ) Voorzitter d.pols@dordrecht.nl
I.E. Mous ( CDA ) Raadslid info@mousmediation.nl
S.L. Catsburg - Schenkel ( CU/SGP ) Raadslid catsburg.cu-sgp@outlook.com
C.M. Jager ( SP ) Raadslid inekejager@planet.nl
M. Nijhof ( BVD ) Raadslid loudy1009@msn.com
PJT Tiebosch ( D66 ) Raadslid dordrechttieboschd66@gmail.com
Griffie
AET Wepster Griffier aet.wepster@Dordrecht.nl
FM Lagerveld fm.lagerveld@Dordrecht.nl
KA de Graaf-van Zanten K.de.Graaf@dordrecht.nl
JH de Roo-Veulings JH.de.Roo-Veulings@dordrecht.nl
H Rosier H.Rosier@dordrecht.nl
JH Wuisman j.wuisman@Dordrecht.nl
JC Bakker JC.Bakker@drechtsteden.nl
P van der Pot p.vander.pot@Dordrecht.nl
PS Aravena P.Aravena@dordrecht.nl
Rekenkamercommissie
J.S. Kerseboom Voorzitter
C.E.J.M. Cransveld Commissielid
K. Meijer Commissielid