Informatiesysteem Gemeente Dordrecht

Zoeken in het RIS

Vergaderingen, bestuurlijke dossiers en documenten

Home / Organen / Orgaan

Gemeente Dordrecht

Orgaan

Orgaan details
Naam Auditcommissie
- Toon alleen actief
Persoon Rol Fractie Startdatum Einddatum
P.W. Hendriks Lid Beter Voor Dordt 29-05-2018 01-01-2019
BCM Stam Lid Beter Voor Dordt 27-09-2016 29-05-2018
O Soy Raadslid Beter Voor Dordt 27-04-2010 27-03-2018
M. Groeneweg Raadslid Beter Voor Dordt 27-04-2010 27-03-2014
M. van Eck Plv. Lid Beter Voor Dordt 29-03-2018
WFN Bronkhorst Raadslid Beter Voor Dordt 27-03-2014 27-09-2016
J.H. Lagendijk Raadslid Partij van de Arbeid 22-03-2011 16-07-2013
E van de Burgt Raadslid Christen Democratisch Appèl 27-09-2016 28-03-2018
PJ Heijkoop Raadslid Christen Democratisch Appèl 27-03-2014 07-07-2016
J.C. van der Net Lid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 10-04-2018 19-06-2018
R Noldus Lid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 19-06-2018
J Heijmans Raadslid Partij van de Arbeid 27-04-2010 03-04-2014
S Seme Raadslid Christen Democratisch Appèl 11-03-2010 28-03-2018
H.P. Peters Plv. Lid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 29-03-2018
M.L. Ouwens Lid Christen Democratisch Appèl 29-03-2018 19-03-2019
PJT Tiebosch Raadslid Democraten 66 11-01-2011 28-03-2018
AL van den Heuvel Plv. Lid Christen Democratisch Appèl 29-03-2018
J.R.J. Reumers Raadslid Democraten 66 27-03-2014 28-03-2018
B.J. van Beusekom Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 11-03-2010 25-09-2012
I Koene Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 26-09-2012 27-03-2014
I Koene Raadslid Gewoon Dordt 26-09-2012 27-03-2014
P.M. Puik Raadslid Partij van de Arbeid 27-09-2016 28-03-2018
B. Güler Raadslid Partij van de Arbeid 27-03-2014 27-09-2016
M.C. Ruisch Raadslid GroenLinks 11-03-2010 03-04-2014
M.C. Ruisch Raadslid GroenLinks 11-03-2010 03-04-2014
M.C. Ruisch Raadslid GroenLinks 11-03-2010 03-04-2014
M.C. Ruisch Raadslid GroenLinks 11-03-2010 03-04-2014
C.A. van Verk Raadslid Partij van de Arbeid 11-03-2010 27-03-2018
A. Polat Lid Democraten 66 29-03-2018
G.P. de Klerk Raadslid GroenLinks 11-03-2010 03-04-2014
W. van der Kruijff Raadslid Christen Democratisch Appèl 11-03-2010 03-04-2014
D.J. Tabak Plv. Lid Democraten 66 29-03-2018 19-02-2019
KJ Noels Plv. Lid Democraten 66 19-02-2019
C.M. Jager Raadslid Socialistische Partij 27-03-2014 27-03-2018
C.M. Jager Raadslid Fractie Jager 27-03-2014 27-03-2018
MD Burggraaf Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 27-03-2014 29-03-2018
A. de Buck Lid GroenLinks 29-03-2018
A.G. Hoogerduijn Raadslid ChristenUnie /SGP 11-03-2010 03-04-2014
S.L. Catsburg - Schenkel Raadslid ChristenUnie /SGP 27-03-2014 27-09-2016
J.E.C. Engelberts Commissielid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 27-09-2016 28-03-2018
M.O. Burakçin Plv. Lid GroenLinks 29-03-2018
A de Looze Lid ChristenUnie /SGP 29-03-2018
A de Looze Lid ChristenUnie /SGP 28-09-2016 29-03-2018
B Staat Raadslid ChristenUnie /SGP 11-03-2010 27-03-2014
B Staat Raadslid ChristenUnie /SGP 28-09-2016 29-03-2018
J.D. Veldman Raadslid ChristenUnie /SGP 27-03-2014 27-09-2016
J.J.W. van Dongen Raadslid ECO-Dordt/Democraten 66 11-03-2010 12-01-2011
N de Smoker-van Andel Raadslid ECO-Dordt/Democraten 66 11-03-2010 27-03-2014
N de Smoker-van Andel Raadslid Democraten 66 11-03-2010 27-03-2014
J.J.W. van Dongen Raadslid Democraten 66 11-03-2010 12-01-2011
J.J.W. van Dongen Raadslid Democraten 66 11-03-2010 12-01-2011
I.C.G. Klein- Hendriks Plv. Lid ChristenUnie /SGP 29-03-2018
N de Smoker-van Andel Raadslid ECO-Dordt 11-03-2010 27-03-2014
D Pols Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 11-03-2010 27-09-2016
D.T.J. van Leeuwen Lid PVV 29-03-2018
HJ Tazelaar Raadslid Verenigde Senioren Partij 07-05-2014 28-03-2018
H.J. Romijnsen Raadslid Verenigde Senioren Partij 21-07-2009 03-04-2014
R. Helweg Plv. Lid PVV 29-03-2018
J.J.H. Wisker Lid Verenigde Senioren Partij 10-04-2018
R. van Heeren Commissielid Verenigde Senioren Partij 11-03-2010 01-12-2013
L.J.C.M. Stolk Plv. Lid Verenigde Senioren Partij 29-03-2018
D.A. Kensenhuis Raadslid Beter Voor Dordt 20-12-2011 03-04-2014
J. Edenburg Raadslid GroenLinks 27-03-2014 28-03-2018
D.A. Kensenhuis Raadslid Witsen Elias Kensenhuis 20-12-2011 03-04-2014
HPA Wagemakers Raadslid Beter Voor Dordt 19-01-2016 27-03-2018
N.E. Witsen Elias-Kool Raadslid Beter Voor Dordt 20-12-2011 03-04-2014
S.H.W. van der Zee Commissielid GroenLinks 27-03-2014 01-08-2014
N.E. Witsen Elias-Kool Raadslid Witsen Elias Kensenhuis 20-12-2011 03-04-2014
C.M. Jager Lid Socialistische Partij 11-12-2018
C.M. Jager Lid Fractie Jager 11-12-2018
HPA Wagemakers Raadslid Gemeentebelangen Dordrecht 19-01-2016 27-03-2018
A. Meijer Raadslid Socialistische Partij 27-03-2014 28-03-2018
A. Meijer Raadslid Fractie Meijer 27-03-2014 28-03-2018
G.J. Kleinpaste Lid Gewoon Dordt 29-03-2018
I Koene Plv. Lid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 10-04-2018
I Koene Plv. Lid Gewoon Dordt 10-04-2018