Informatiesysteem Gemeente Dordrecht

Zoeken in het RIS

Vergaderingen, bestuurlijke dossiers en documenten

Home / Organen / Orgaan

Gemeente Dordrecht

Orgaan

Orgaan details
Naam Adviescommissie
- Toon alleen actief
Persoon Rol Fractie Startdatum Einddatum
S.M. Wemmers - Wanrooij Commissielid Verenigde Senioren Partij 27-03-2014 07-05-2014
G Tutupoly Commissielid Beter Voor Dordt 29-03-2018
G.S. Husen Commissielid Beter Voor Dordt 29-09-2015 28-03-2018
S.J. Greve Commissielid Beter Voor Dordt 27-03-2014 16-06-2015
G.S. Husen Commissielid Beter Voor Dordt 29-09-2015 28-03-2018
S.M. Wemmers - Wanrooij Commissielid Beter Voor Dordt 27-03-2014 07-05-2014
C.E.S.J. Goos Commissielid Beter Voor Dordt 27-04-2010 03-04-2014
M. Groeneweg Commissielid Beter Voor Dordt 11-03-2010 27-04-2010
C.A. Beem Commissielid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 16-01-2009 09-03-2010
S.J. Greve Commissielid Fractie Greve 27-03-2014 16-06-2015
P.W. Hendriks Commissielid Beter Voor Dordt 29-03-2018 01-01-2019
JW Wringer Commissielid Beter Voor Dordt 19-02-2019
G Tutupoly Commissielid Beter Voor Dordt 27-05-2014 29-03-2018
M.P. Schilthuizen Commissielid Beter Voor Dordt 13-11-2012 03-04-2014
EAM Nederhof Commissielid Beter Voor Dordt 11-03-2010 27-04-2010
D.A. Kensenhuis Commissielid Beter Voor Dordt 27-04-2010 26-10-2010
Y.A.J. van den Berg-Pupovic Commissielid GroenLinks 09-09-2009 09-03-2010
Y.A.J. van den Berg-Pupovic Commissielid GroenLinks 09-09-2009 09-03-2010
Y.A.J. van den Berg-Pupovic Commissielid GroenLinks 09-09-2009 09-03-2010
D.A. Kensenhuis Commissielid Witsen Elias Kensenhuis 27-04-2010 26-10-2010
M.M. Kraaijenbrink Commissielid Partij van de Arbeid 11-03-2010 05-01-2011
J.F.M. Borsten Commissielid ECO-Dordt/Democraten 66 16-01-2009 09-03-2010
J.F.M. Borsten Commissielid Democraten 66 16-01-2009 09-03-2010
H.P. Peters Commissielid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 29-03-2018
G. Akansu Commissielid Partij van de Arbeid 11-03-2010 03-04-2014
EC van Wenum-Kroon Commissielid Christen Democratisch Appèl 27-09-2016 28-03-2018
C.M. Merkuur Commissielid Christen Democratisch Appèl 27-03-2014 25-10-2016
AJ Kuhlmann Commissielid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 29-05-2018
R Noldus Commissielid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 29-03-2018 29-05-2018
J. van den Bergh Commissielid Partij van de Arbeid 11-03-2010 24-09-2013
TC Oostenrijk Commissielid Christen Democratisch Appèl 29-03-2018 29-05-2018
M.L. Ouwens Commissielid Christen Democratisch Appèl 29-03-2018 19-03-2019
TC Oostenrijk Commissielid Christen Democratisch Appèl 27-03-2014 29-03-2018
A.K. Hofman Commissielid Democraten 66 27-03-2014 26-09-2017
W. van Doornik Commissielid ChristenUnie /SGP 16-01-2009 09-03-2010
FW Chapel Commissielid Christen Democratisch Appèl 29-05-2018
D. van den Eijkel Commissielid Christen Democratisch Appèl 16-01-2009 09-03-2010
S. Hoogeveen Commissielid Democraten 66 27-03-2014 31-03-2015
L.E. Schurink Commissielid Democraten 66 30-06-2015 01-12-2016
M.S. Bevers Commissielid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 11-03-2010 25-09-2012
J.C. van der Net Commissielid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 11-03-2010 03-07-2012
P.M. Puik Commissielid Partij van de Arbeid 27-03-2014 27-09-2016
E de Vos Commissielid Democraten 66 29-03-2018
B.J. van Beusekom Commissielid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 11-03-2010 22-03-2011
IE Stevens Commissielid Partij van de Arbeid 28-10-2014 08-11-2016
D.J. Tabak Commissielid Democraten 66 29-03-2018
J.D. Veldman Commissielid ChristenUnie /SGP 11-03-2010 07-05-2014
C.E.S.J. Goos Commissielid Beter Voor Dordt 16-01-2009 09-03-2010
I Koene Commissielid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 16-01-2009 27-04-2010
I Koene Commissielid Gewoon Dordt 16-01-2009 27-04-2010
X. Hovius Commissielid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 03-07-2012 01-12-2013
FBL van der Meer Commissielid GroenLinks 26-03-2019
E. Brandhof Commissielid GroenLinks 29-03-2018 01-01-2019
A de Looze Commissielid ChristenUnie /SGP 08-05-2014 27-03-2018
J.N. de Lijster Commissielid GroenLinks 29-03-2018 01-03-2019
DGH Timmer Commissielid GroenLinks 26-03-2019
K Kruger Commissielid GroenLinks 11-03-2010 27-03-0201
E. Linnert Commissielid ECO-Dordt/Democraten 66 16-01-2009 09-03-2010
E. Linnert Commissielid Democraten 66 16-01-2009 09-03-2010
A.J. de Heer Commissielid ChristenUnie /SGP 29-03-2018
JW Boersma Commissielid ChristenUnie /SGP 16-05-2018 29-05-2018
JW Boersma Commissielid ChristenUnie /SGP 27-03-2014 29-03-2018
G.J. Snijders Commissielid GroenLinks 11-03-2010 03-04-2014
B.C. Moedt Commissielid ECO-Dordt/Democraten 66 16-01-2009 09-03-2010
A.J. de Heer Commissielid ChristenUnie /SGP 29-03-2018 01-06-2018
MP Bosman Commissielid ChristenUnie /SGP 29-05-2018
MD Burggraaf Commissielid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 27-03-2014 07-05-2014
B.C. Moedt Commissielid ECO-Dordt 16-01-2009 09-03-2010
H. Meijer-van 't Slot Commissielid Socialistische Partij 27-03-2014 01-12-2014
E.C. van Wenum-Kroon Commissielid Christen Democratisch Appèl 11-03-2010 27-04-2010
M. Nijhof Commissielid Beter Voor Dordt 08-07-2009 10-03-2010
J.E.M. Roggekamp Commissielid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 31-10-2015 28-03-2018
D. Breedveld Commissielid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 27-03-2014 31-10-2015
J.W.A. Mol Commissielid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 16-01-2009 10-03-2009
B. Bouman Commissielid PVV 29-03-2018 19-06-2019
F. Riet Commissielid Christen Democratisch Appèl 16-01-2009 09-03-2010
A.W. Veldhuijzen-ten Kate Commissielid Christen Democratisch Appèl 11-03-2010 03-04-2014
J.E.C. Engelberts Commissielid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 27-05-2014 28-03-2018
J.A. Brongers Commissielid Socialistische Partij 29-03-2018 01-01-2019
G. Frantzen Commissielid Socialistische Partij 27-03-2014 01-11-2018
J.A. Brongers Commissielid Socialistische Partij 29-03-2018 01-01-2019
M van den Assem Commissielid PVV 28-05-2019
PJ Heijkoop Commissielid Christen Democratisch Appèl 11-03-2010 20-12-2011
Y. Vroon Commissielid Verenigde Senioren Partij 27-03-2014 28-03-2018
H.J. Romijnsen Commissielid Verenigde Senioren Partij 06-03-2009 11-03-2010
B Verkerk Commissielid Socialistische Partij 11-12-2018 03-09-2019
J.A. Brongers Commissielid Socialistische Partij 08-11-2016 29-03-2018
J.A. Brongers Commissielid Socialistische Partij 08-11-2016 29-03-2018
P Naeije Commissielid Christen Democratisch Appèl 11-03-2010 03-04-2014
N.J.K. Blokland Commissielid Verenigde Senioren Partij 27-03-2014 12-06-2016
R. Portier Commissielid Socialistische Partij 19-02-2019
F. Riet Commissielid Christen Democratisch Appèl 25-05-2010 19-01-2015
L.J.C.M. Stolk Commissielid Verenigde Senioren Partij 10-04-2018
P. Verhoeve Commissielid ChristenUnie /SGP 16-01-2009 16-02-2010
S.L. Catsburg - Schenkel Commissielid ChristenUnie /SGP 11-03-2010 27-04-2010
S.H.W. van der Zee Commissielid GroenLinks 27-03-2014 01-08-2014
J. Edenburg Commissielid GroenLinks 11-03-2010 29-03-2016
A.J. Jansen Commissielid Partij van de Arbeid 29-03-2018 19-02-2019
B.A. Striebeck Commissielid Verenigde Senioren Partij 10-04-2018
H van der Linden Commissielid ChristenUnie /SGP 06-10-2009 25-09-2012
H van der Linden Commissielid ChristenUnie /SGP 11-01-2013 27-03-0201
N.E. Witsen Elias-Kool Commissielid Beter Voor Dordt 16-01-2009 11-03-2010
A.W.L.M. van Bekhoven Commissielid GroenLinks 23-09-2014 28-03-2018
N.E. Witsen Elias-Kool Commissielid Witsen Elias Kensenhuis 16-01-2009 11-03-2010
H.C. van der Plas Commissielid Partij van de Arbeid 29-03-2018 10-09-2019
A.J. Jansen Commissielid Partij van de Arbeid 14-05-2019 14-05-2019
J. van den Bergh Commissielid Partij van de Arbeid 19-02-2019 14-05-2019
M. Zengin-Bagci Commissielid Partij van de Arbeid 16-01-2009 05-10-2009
P. Verhoeve Commissielid ChristenUnie /SGP 11-03-2010 22-06-2012
A.J. Jansen Commissielid Partij van de Arbeid 14-05-2019
J.C. van Burg Commissielid ChristenUnie /SGP 03-07-2012 03-04-2014
G.J. Kleinpaste Commissielid Gewoon Dordt 29-03-2018
T.I.V. Bonnema-Tekelenburg Commissielid Democraten 66 01-05-2009 03-04-2014
T.I.V. Bonnema-Tekelenburg Commissielid Democraten 66 01-05-2009 03-04-2014
T.I.V. Bonnema-Tekelenburg Commissielid ECO-Dordt/Democraten 66 01-05-2009 03-04-2014
J.P. Schuiten Commissielid Democraten 66 11-03-2010 27-03-0201
M.T. Hezemans Commissielid Gewoon Dordt 29-03-2018 05-09-2019
W.T.M. Uilhoorn Commissielid Democraten 66 28-05-2013 03-04-2014
E. Schellekens Commissielid Democraten 66 11-03-2010 10-04-2013
O. Bosuguy Commissielid Democraten 66 11-03-2010 31-01-2012
J. Bouter Commissielid Verenigde Senioren Partij 16-01-2009 06-04-2010
M.G. Stolk Commissielid Verenigde Senioren Partij 11-03-2010 27-03-0201
M.H. van der Schouw Commissielid Verenigde Senioren Partij 11-03-2010 11-04-2011
R. van Heeren Commissielid Verenigde Senioren Partij 11-03-2010 01-12-2013
M.J. Vliegenthart-Kozlowska Commissielid Verenigde Senioren Partij 06-04-2010 03-04-2014