Informatiesysteem Gemeente Dordrecht

Zoeken in het RIS

Vergaderingen, bestuurlijke dossiers en documenten

Home / Organen / Orgaan

Gemeente Dordrecht

Orgaan

Orgaan details
Naam Gemeenteraad
- Toon alleen actief
Persoon Rol Fractie Startdatum Einddatum
A.A.M. Brok Voorzitter 03-02-2010 28-02-2017
R.J.G. Bandell Voorzitter 16-06-2000 31-01-2010
R.J.G. Bandell Voorzitter 16-01-2009 25-04-2007
AW Kolff Voorzitter 13-09-2017
PACM van der Velden Voorzitter 01-03-2017 12-09-2017
M. van Hall Griffier 02-06-2009 15-08-2015
AET Wepster Griffier 26-10-2015
L.D.H. Arlman - Rosier Waarnemend griffier 16-01-2009 25-04-2007
PH Sleeking Waarnemend voorzitter Beter Voor Dordt 14-04-1994 27-04-2010
DFM Schalken-den Hartog Fractievoorzitter Beter Voor Dordt 14-03-2002
J.L.M. van Benthem Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 16-01-2009 25-04-2007
J. van den Bergh Raadslid Partij van de Arbeid 16-01-2009 25-04-2007
BCM Stam Raadslid Beter Voor Dordt 16-06-2015 29-05-2018
M. van Eck Raadslid Beter Voor Dordt 10-04-2018
LJ Kuhlemeier-Booij Raadslid Beter Voor Dordt 14-03-2002 27-03-2018
Y.A.J. van den Berg-Pupovic Raadslid GroenLinks 14-03-2006 09-09-2009
Y.A.J. van den Berg-Pupovic Raadslid GroenLinks 14-03-2006 09-09-2009
Y.A.J. van den Berg-Pupovic Raadslid GroenLinks 14-03-2006 09-09-2009
J. van den Bergh Raadslid Partij van de Arbeid 14-04-1998 10-03-2010
G.S. Husen Raadslid Beter Voor Dordt 27-03-2014 29-09-2015
G.S. Husen Raadslid Beter Voor Dordt 27-03-2014 29-09-2015
JETM van Dongen Raadslid Beter Voor Dordt 11-03-2010 01-07-2014
HPA Wagemakers Raadslid Beter Voor Dordt 16-03-2006 27-04-2010
M. Nijhof Raadslid Beter Voor Dordt 11-03-2010
Y.A.J. van den Berg-Pupovic Raadslid GroenLinks 16-01-2009 25-04-2007
Y.A.J. van den Berg-Pupovic Raadslid GroenLinks 16-01-2009 25-04-2007
Y.A.J. van den Berg-Pupovic Raadslid GroenLinks 16-01-2009 25-04-2007
J.C.C. Bruggeman Raadslid Christen Democratisch Appèl 16-01-2009 25-04-2007
J.C.C. Bruggeman Raadslid Christen Democratisch Appèl 14-03-2002 09-03-2010
H.C. van der Graaf Raadslid Beter Voor Dordt 29-03-2018
H.E. Buursma Raadslid Beter Voor Dordt 27-03-2014 16-06-2015
J.E.R. van der Vorm Raadslid Beter Voor Dordt 11-03-2010 09-10-2009
D.A. Kensenhuis Raadslid Beter Voor Dordt 26-10-2010 06-12-2011
D.A. Kensenhuis Raadslid Witsen Elias Kensenhuis 26-10-2010 06-12-2011
D.G.E. Cobelens Raadslid Partij van de Arbeid 16-03-2006 09-03-2010
D.G.E. Cobelens Raadslid Partij van de Arbeid 16-01-2009 25-04-2007
R.H.E. de Boer Raadslid Beter Voor Dordt 29-03-2018
A Gündogdu Raadslid Beter Voor Dordt 11-03-2010 28-03-2018
A.J.M. Klous Raadslid Beter Voor Dordt 11-03-2010 03-04-2014
J.J.W. van Dongen Raadslid ECO-Dordt/Democraten 66 16-01-2009 25-04-2007
J.J.W. van Dongen Raadslid Democraten 66 16-01-2009 25-04-2007
J.J.W. van Dongen Raadslid Democraten 66 16-01-2009 25-04-2007
D.T. van Antwerpen Raadslid Beter Voor Dordt 11-03-2010 28-03-2018
O Soy Raadslid Beter Voor Dordt 16-03-2006
J Heijmans Raadslid Partij van de Arbeid 16-01-2009 25-04-2007
R.P. van der Klaauw Raadslid Beter Voor Dordt 29-03-2018
WFN Bronkhorst Raadslid Beter Voor Dordt 27-03-2014 28-03-2018
P.J. van der Eijk Raadslid Beter Voor Dordt 11-03-2010 26-10-2010
S.M. Wemmers - Wanrooij Raadslid Verenigde Senioren Partij 07-05-2014 28-03-2018
A.G. Hoogerduijn Raadslid ChristenUnie /SGP 16-01-2009 25-04-2007
A Gündogdu Raadslid Beter Voor Dordt 29-05-2018
S.M. Wemmers - Wanrooij Raadslid Beter Voor Dordt 07-05-2014 28-03-2018
R.J.J.G. Klaassen Raadslid Partij van de Arbeid 10-11-2009 09-03-2010
S.M. Wemmers - Wanrooij Raadslid Verenigde Senioren Partij 16-03-2006 27-03-2014
EAM Nederhof Raadslid Beter Voor Dordt 28-04-2010 28-03-2018
S.M. Wemmers - Wanrooij Raadslid Beter Voor Dordt 16-03-2006 27-03-2014
MD Burggraaf Fractievoorzitter Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 07-05-2014 29-05-2018
M.P.P.M. Merx Fractievoorzitter Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 29-03-2018
A. Karapinar Raadslid fractie Karapinar 16-01-2009 25-04-2007
A. Karapinar Raadslid GroenLinks 16-01-2009 25-04-2007
D. Koppens-Van Leeuwen Raadslid Beter Voor Dordt 16-01-2009 25-04-2007
D. Koppens-Van Leeuwen Raadslid Beter Voor Dordt 16-03-2006 09-03-2010
J.C. van der Net Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 29-03-2018
D. Koppens-Van Leeuwen Raadslid GroenLinks 16-01-2009 25-04-2007
D. Koppens-Van Leeuwen Raadslid GroenLinks 16-03-2006 09-03-2010
D. Koppens-Van Leeuwen Raadslid GroenLinks 16-01-2009 25-04-2007
D. Koppens-Van Leeuwen Raadslid GroenLinks 16-03-2006 09-03-2010
W. van der Kruijff Raadslid Christen Democratisch Appèl 16-01-2009 25-04-2007
G.S. Husen Raadslid Beter Voor Dordt 10-05-2016 12-05-2017
G.S. Husen Raadslid Beter Voor Dordt 31-10-2017 28-03-2018
G.S. Husen Raadslid Beter Voor Dordt 10-05-2016 12-05-2017
G.S. Husen Raadslid Beter Voor Dordt 31-10-2017 28-03-2018
N.E. Witsen Elias-Kool Raadslid Beter Voor Dordt 11-03-2010 06-12-2011
R.R.C. den Heijer Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 29-03-2018
I. Bauer Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 29-03-2018 26-03-2019
N.E. Witsen Elias-Kool Raadslid Witsen Elias Kensenhuis 11-03-2010 06-12-2011
HPA Wagemakers Raadslid 27-03-2014 08-10-2014
E. Witte Raadslid Beter Voor Dordt 31-10-2017 28-03-2018
LJ Kuhlemeier-Booij Raadslid Beter Voor Dordt 16-01-2009 25-04-2007
A. van Wensen Raadslid Beter Voor Dordt 11-03-2010 03-04-2014
R Noldus Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 29-05-2018
HPA Wagemakers Raadslid 27-03-2014 07-05-2014
PC Kwaak Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 26-03-2019
R Noldus Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 29-05-2018 29-05-2018
CML Lambrechts Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 16-01-2009 25-04-2007
CML Lambrechts Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 16-03-2006 09-03-2010
W. van der Kruijff Fractievoorzitter Christen Democratisch Appèl 29-03-2018
PJ Heijkoop Raadslid Christen Democratisch Appèl 29-03-2018 29-05-2018
M. Groeneweg Raadslid Beter Voor Dordt 18-05-2010 27-03-2014
M.P.P.M. Merx Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 16-01-2009 27-03-2014
REC Reynvaan Raadslid 27-03-2014 07-05-2014
M.P.P.M. Weerts Raadslid Christen Democratisch Appèl 29-03-2018
E van de Burgt Raadslid Christen Democratisch Appèl 06-07-2016 28-03-2018
PJ Heijkoop Raadslid Christen Democratisch Appèl 20-12-2011 07-07-2016
H. Mostert Raadslid ChristenUnie /SGP 16-01-2009 25-04-2007
A. van Dongen Raadslid Beter Voor Dordt 14-12-2010 03-04-2014
E van de Burgt 06-07-2016 07-07-2016
J.H. Lagendijk Raadslid Partij van de Arbeid 27-04-2010 25-05-2010
J.H. Lagendijk Raadslid Partij van de Arbeid 27-04-2010 16-07-2013
AL van der Ham Raadslid Christen Democratisch Appèl 29-03-2018
I.E. Mous Raadslid Christen Democratisch Appèl 27-03-2014 28-03-2018
CJ Rovers Raadslid Christen Democratisch Appèl 27-03-2014 27-09-2016
W.J.M. Nederpelt Raadslid GroenLinks 16-01-2009 25-04-2007
W.J.M. Nederpelt Raadslid GroenLinks 16-03-2006 09-03-2010
W.J.M. Nederpelt Raadslid GroenLinks 16-01-2009 25-04-2007
W.J.M. Nederpelt Raadslid GroenLinks 16-03-2006 09-03-2010
W.J.M. Nederpelt Raadslid GroenLinks 16-01-2009 25-04-2007
W.J.M. Nederpelt Raadslid GroenLinks 16-03-2006 09-03-2010
J Heijmans Raadslid Partij van de Arbeid 30-03-2009 03-04-2014
TC Oostenrijk Raadslid Christen Democratisch Appèl 29-05-2018
TC Oostenrijk Raadslid Christen Democratisch Appèl 29-05-2018 29-05-2018
S Seme Raadslid Christen Democratisch Appèl 11-03-2010 28-03-2018
D Pols Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 16-01-2009 25-04-2007
K.M. Rusinovic Raadslid Partij van de Arbeid 16-03-2006 03-04-2014
C.M. Merkuur Raadslid Christen Democratisch Appèl 27-09-2016 28-03-2018
KJ Noels Fractievoorzitter Democraten 66 29-03-2018
J.C. Rakhorst Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 03-06-2003 09-03-2010
J.C. Rakhorst Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 16-01-2009 25-04-2007
N de Smoker-van Andel Raadslid ECO-Dordt/Democraten 66 14-04-1998 28-03-2018
K.M. Castelijn Raadslid Democraten 66 29-03-2018
N de Smoker-van Andel Raadslid Democraten 66 14-04-1998 28-03-2018
N de Smoker-van Andel Raadslid ECO-Dordt 14-04-1998 28-03-2018
M.C. Ruisch Raadslid GroenLinks 16-01-2009 25-04-2007
M.C. Ruisch Raadslid GroenLinks 16-01-2009 25-04-2007
M.C. Ruisch Raadslid GroenLinks 16-01-2009 25-04-2007
M.C. Ruisch Raadslid GroenLinks 16-01-2009 25-04-2007
K.M. Rusinovic Raadslid Partij van de Arbeid 16-01-2009 25-04-2007
M. Safranti Raadslid Partij van de Arbeid 11-03-2010 07-04-2014
O. Bosuguy Raadslid Democraten 66 29-03-2018
J.R.J. Reumers Raadslid Democraten 66 27-03-2014 28-03-2018
D.G.E. Cobelens Raadslid Partij van de Arbeid 15-10-2013 03-04-2014
C. Safranti Raadslid Partij van de Arbeid 16-01-2009 25-04-2007
C. Safranti Raadslid Partij van de Arbeid 16-03-2006 09-03-2010
I. Eski Raadslid Partij van de Arbeid 11-03-2010 15-10-2013
A. Polat Raadslid Democraten 66 29-03-2018
PJT Tiebosch Raadslid Democraten 66 11-01-2011 28-03-2018
A.K. Hofman Raadslid Democraten 66 26-09-2017 28-03-2018
J.P. Schuiten Raadslid Democraten 66 27-03-2014 26-09-2017
DFM Schalken-den Hartog Raadslid Beter Voor Dordt 16-01-2009 25-04-2007
J Mos Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 11-03-2010 22-03-2011
K Kruger Fractievoorzitter GroenLinks 27-03-2014
PH Sleeking Raadslid Beter Voor Dordt 16-01-2009 25-04-2007
A. de Buck Raadslid GroenLinks 29-03-2018
N de Smoker-van Andel Raadslid ECO-Dordt/Democraten 66 16-01-2009 25-04-2007
J. van den Bergh Raadslid Partij van de Arbeid 24-09-2013 28-03-2018
B. Güler Raadslid Partij van de Arbeid 27-03-2014 27-09-2016
M.P.P.M. Merx Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 14-03-2002 25-03-2014
EJ Sleijser Raadslid GroenLinks 31-10-2018 31-01-2019
J.L.M. van Benthem Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 14-03-2002 03-07-2012
N de Smoker-van Andel Raadslid Democraten 66 16-01-2009 25-04-2007
C.C. van Benschop Raadslid GroenLinks 29-03-2018
N de Smoker-van Andel Raadslid ECO-Dordt 16-01-2009 25-04-2007
O Soy Raadslid Beter Voor Dordt 16-01-2009 25-04-2007
N. Sönmezer Raadslid Partij van de Arbeid 27-03-2014 08-11-2016
P.M. Puik Raadslid Partij van de Arbeid 28-09-2016 28-03-2018
P.M. Puik Raadslid Partij van de Arbeid 15-12-2015 29-03-2016
M.O. Burakçin Raadslid GroenLinks 29-03-2018
B.J. van Beusekom Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 22-03-2011 25-09-2012
M.S. Bevers Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 25-09-2012 03-04-2014
J.C. van der Net Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 03-07-2012 03-04-2014
IE Stevens Raadslid GroenLinks 09-09-2009 09-03-2010
IE Stevens Raadslid GroenLinks 09-09-2009 09-03-2010
IE Stevens Raadslid GroenLinks 09-09-2009 09-03-2010
IE Stevens Raadslid GroenLinks 09-09-2009 09-03-2010
W. van der Spoel Raadslid Partij van de Arbeid 16-01-2009 25-04-2007
W. van der Spoel Raadslid Partij van de Arbeid 16-03-2006 09-03-2010
H van der Linden Fractievoorzitter ChristenUnie /SGP 29-03-2018 29-05-2018
J.D. Veldman Fractievoorzitter ChristenUnie /SGP 07-05-2014
PJT Tiebosch Raadslid ECO-Dordt 16-01-2009 25-04-2007
M.C. Ruisch Raadslid GroenLinks 12-03-2002 03-04-2014
M.C. Ruisch Raadslid GroenLinks 12-03-2002 03-04-2014
M.C. Ruisch Raadslid GroenLinks 12-03-2002 03-04-2014
M.C. Ruisch Raadslid GroenLinks 12-03-2002 03-04-2014
R. Portier Raadslid Socialistische Partij 27-03-2014 28-03-2018
S. Tasgin Raadslid Christen Democratisch Appèl 14-03-2002 09-03-2010
PJT Tiebosch Raadslid ECO-Dordt/Democraten 66 16-01-2009 25-04-2007
I.C.G. Klein- Hendriks Raadslid ChristenUnie /SGP 29-03-2018
A de Looze Raadslid ChristenUnie /SGP 29-03-2018
B Staat Raadslid ChristenUnie /SGP 16-01-2009 25-04-2007
PJT Tiebosch Raadslid ECO-Dordt 06-01-2009 09-03-2010
G.P. de Klerk Raadslid GroenLinks 11-03-2010 03-04-2014
S. Tasgin Raadslid Christen Democratisch Appèl 16-01-2009 25-04-2007
PJT Tiebosch Raadslid ECO-Dordt/Democraten 66 06-01-2009 09-03-2010
A de Looze Raadslid ChristenUnie /SGP 29-03-2018 29-03-2018
JW Boersma Raadslid ChristenUnie /SGP 07-06-2018
JW Boersma Raadslid ChristenUnie /SGP 30-05-2018 29-05-2018
D.T.J. van Leeuwen Fractievoorzitter PVV 29-03-2018
W. van der Kruijff Raadslid Christen Democratisch Appèl 16-03-2006 03-04-2014
HJ Tazelaar Raadslid Verenigde Senioren Partij 16-01-2009 25-04-2007
B Staat Raadslid ChristenUnie /SGP 01-05-1990 27-03-2018
H van der Linden Raadslid ChristenUnie /SGP 27-03-2014 07-05-2014
D.E. Vermeulen Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 14-03-2002 09-03-2010
R. Helweg Raadslid PVV 29-03-2018
C.A. van Verk Raadslid Partij van de Arbeid 16-01-2009 25-04-2007
S.L. Catsburg - Schenkel Raadslid ChristenUnie /SGP 10-01-2013 28-03-2018
D.E. Vermeulen Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 16-01-2009 25-04-2007
S.A.M. Rutten - Alberts Raadslid PVV 29-03-2018
E.C. van Wenum-Kroon Raadslid Christen Democratisch Appèl 27-04-2010 20-12-2011
D Pols Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 03-06-2003 28-03-2018
C.M. Jager Fractievoorzitter Socialistische Partij 27-03-2014
C.M. Jager Fractievoorzitter Fractie Jager 27-03-2014
J Mos Raadslid 27-03-2014 07-05-2014
V.I. Versluis Raadslid Partij van de Arbeid 16-03-2006 09-03-2010
V.I. Versluis Raadslid Partij van de Arbeid 16-01-2009 25-04-2007
A.G. Hoogerduijn Raadslid ChristenUnie /SGP 14-03-2002 03-04-2014
R.A. de Feo - Dudok Raadslid Socialistische Partij 10-04-2018
HPA Wagemakers Raadslid Beter Voor Dordt 16-01-2009 25-04-2007
HS Weidema Raadslid Partij van de Arbeid 16-01-2009 25-04-2007
M.G. Stolk Fractievoorzitter Verenigde Senioren Partij 27-03-2014
S.L. Catsburg - Schenkel Raadslid ChristenUnie /SGP 27-04-2010 22-09-2012
H van der Linden Raadslid ChristenUnie /SGP 25-09-2012 10-01-2013
E.C. van Wenum-Kroon Raadslid Christen Democratisch Appèl 16-03-2006 11-03-2010
J.J.H. Wisker Raadslid Verenigde Senioren Partij 29-03-2018
S.M. Wemmers - Wanrooij Raadslid Verenigde Senioren Partij 16-01-2009 25-04-2007
HJ Tazelaar Raadslid Verenigde Senioren Partij 14-03-2002 28-03-2018
J.J.W. van Dongen Raadslid ECO-Dordt/Democraten 66 01-05-2000 12-01-2011
J.J.W. van Dongen Raadslid Democraten 66 01-05-2000 12-01-2011
J.J.W. van Dongen Raadslid Democraten 66 01-05-2000 12-01-2011
S.M. Wemmers - Wanrooij Raadslid Beter Voor Dordt 16-01-2009 25-04-2007
C.A. van Verk Fractievoorzitter Partij van de Arbeid 16-03-2006
G. Yanik Raadslid Partij van de Arbeid 16-03-2006 09-03-2010
E.C. van Wenum-Kroon Raadslid Christen Democratisch Appèl 16-01-2009 25-04-2007
A.J. Jansen Raadslid Partij van de Arbeid 19-02-2019 19-02-2019
IE Stevens Raadslid Partij van de Arbeid 08-11-2016
A.G. van Zanten Raadslid Partij van de Arbeid 16-03-2006 09-03-2010
G. Yanik Raadslid Partij van de Arbeid 16-01-2009 25-04-2007
I Koene Fractievoorzitter Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 27-04-2010
A. Karapinar Raadslid fractie Karapinar 16-03-2006 29-03-2016
J. Edenburg Raadslid GroenLinks 29-03-2016 28-03-2018
A. Karapinar Raadslid GroenLinks 16-03-2006 29-03-2016
I Koene Fractievoorzitter Gewoon Dordt 27-04-2010
A.G. van Zanten Raadslid Partij van de Arbeid 16-01-2009 25-04-2007
H.J. Romijnsen Raadslid Verenigde Senioren Partij 11-03-2010 03-04-2014
HPA Wagemakers Raadslid Gemeentebelangen Dordrecht 27-03-2014 27-03-2018
HPA Wagemakers Raadslid Beter Voor Dordt 27-03-2014 27-03-2018
A. Meijer Raadslid Socialistische Partij 27-03-2014 28-03-2018
A. Meijer Raadslid Fractie Meijer 27-03-2014 28-03-2018
S.J. Greve Raadslid Fractie Greve 16-06-2015 28-03-2018
S.J. Greve Raadslid Beter Voor Dordt 16-06-2015 28-03-2018
D.A. Kensenhuis Raadslid Witsen Elias Kensenhuis 06-12-2011 03-04-2014
M. Groeneweg Raadslid Onafhankelijk 23-09-2014 01-11-2017
M. Groeneweg Raadslid Beter Voor Dordt 23-09-2014 01-11-2017
D.A. Kensenhuis Raadslid Beter Voor Dordt 06-12-2011 03-04-2014
N.E. Witsen Elias-Kool Raadslid Witsen Elias Kensenhuis 06-12-2011 03-04-2014
E.B. van der Vorm Raadslid Onafhankelijk 27-03-2014 01-11-2017
E.B. van der Vorm Raadslid Beter Voor Dordt 27-03-2014 01-11-2017
N.E. Witsen Elias-Kool Raadslid Beter Voor Dordt 06-12-2011 03-04-2014
E.C. van Wenum-Kroon Raadslid Christen Democratisch Appèl 16-03-2206 30-03-2009
P. Verhoeve Raadslid ChristenUnie /SGP 16-02-2010 11-03-2010