Informatiesysteem Gemeente Dordrecht

Zoeken in het RIS

Vergaderingen, bestuurlijke dossiers en documenten

Home / Organen / Orgaan

Gemeente Dordrecht

Orgaan

Orgaan details
Naam Drechtraad
- Toon alleen actief
Persoon Rol Fractie Startdatum Einddatum
AW Kolff Voorzitter 13-09-2017
A.A.M. Brok Voorzitter 27-03-2014 28-02-2017
PACM van der Velden Voorzitter 28-02-2017 12-09-2017
D.T. van Antwerpen Raadslid Beter Voor Dordt 27-03-2014 28-03-2018
M. Nijhof Lid Beter Voor Dordt 29-03-2018
BCM Stam Lid Beter Voor Dordt 29-03-2018 29-05-2018
M. van Eck Plv. Lid Beter Voor Dordt 29-05-2018
O Soy Raadslid Beter Voor Dordt 27-03-2014 27-03-2018
I.E. Mous Raadslid Christen Democratisch Appèl 27-03-2014 28-03-2018
J.C. van der Net Lid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 29-03-2018
PJ Heijkoop Raadslid Christen Democratisch Appèl 27-03-2014 07-07-2016
M.P.P.M. Merx Plv. Lid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 29-03-2018
C.M. Merkuur Raadslid Christen Democratisch Appèl 27-09-2016 28-03-2018
N de Smoker-van Andel Raadslid ECO-Dordt/Democraten 66 27-03-2014 28-03-2018
W. van der Kruijff Lid Christen Democratisch Appèl 29-03-2018
N de Smoker-van Andel Raadslid ECO-Dordt 27-03-2014 28-03-2018
N de Smoker-van Andel Raadslid Democraten 66 27-03-2014 28-03-2018
J.P. Schuiten Raadslid Democraten 66 27-03-2014 26-09-2017
M.P.P.M. Weerts Plv. Lid Christen Democratisch Appèl 29-03-2018
KJ Noels Lid Democraten 66 29-03-2018 28-01-2020
J. van den Bergh Raadslid Partij van de Arbeid 27-03-2014 28-03-2018
KM Castelijn Plv. Lid Democraten 66 29-03-2018 28-01-2020
K Kruger Lid GroenLinks 27-03-2014
R. Portier Raadslid Socialistische Partij 27-03-2014 28-03-2018
J.D. Veldman Lid ChristenUnie /SGP 29-03-2018
B Staat Raadslid ChristenUnie /SGP 27-03-2014 27-03-2018
H van der Linden Raadslid ChristenUnie /SGP 27-03-2014 07-05-2014
I.C.G. Klein- Hendriks Plv. Lid ChristenUnie /SGP 29-03-2018
JW Boersma Plv. Lid ChristenUnie /SGP 29-03-2018 10-04-2018
D.T.J. van Leeuwen Lid PVV 29-03-2018
S.A.M. Rutten - Alberts Plv. Lid PVV 29-03-2018
D Pols Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 27-03-2014 07-05-2014
MD Burggraaf Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 07-05-2014 27-03-2018
HJ Tazelaar Raadslid Verenigde Senioren Partij 27-03-2014 28-03-2018
C.M. Jager Lid Fractie Jager 27-03-2014
C.M. Jager Lid Socialistische Partij 27-03-2014
R.A. de Feo - Dudok Lid Socialistische Partij 29-03-2018 17-12-2019
M.G. Stolk Lid Verenigde Senioren Partij 27-03-2014
J. Edenburg Raadslid GroenLinks 30-08-2016 28-03-2018
A. Karapinar Raadslid GroenLinks 27-03-2014 29-03-2016
J.J.H. Wisker Plv. Lid Verenigde Senioren Partij 29-03-2018
A. Karapinar Raadslid fractie Karapinar 27-03-2014 29-03-2016
C.A. van Verk Lid Partij van de Arbeid 27-03-2014
HPA Wagemakers Raadslid Beter Voor Dordt 19-01-2016 27-03-2018
HPA Wagemakers Raadslid Gemeentebelangen Dordrecht 19-01-2016 27-03-2018
A. Meijer Raadslid Fractie Meijer 30-08-2016 28-03-2018
A.J. Jansen Plv. Lid Partij van de Arbeid 19-02-2019 19-02-2019
A. Meijer Raadslid Socialistische Partij 30-08-2016 28-03-2018
I Koene Lid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 27-03-2014
S.J. Greve Raadslid Fractie Greve 29-08-2017 28-03-2018
I Koene Lid Gewoon Dordt 27-03-2014
S.J. Greve Raadslid Beter Voor Dordt 29-08-2017 28-03-2018