Informatiesysteem Gemeente Dordrecht

Zoeken in het RIS

Vergaderingen, bestuurlijke dossiers en documenten

Home / Organen / Orgaan

Gemeente Dordrecht

Orgaan

Orgaan details
Naam Presidium
- Toon alleen actief
Persoon Rol Fractie Startdatum Einddatum
R.J.G. Bandell Voorzitter 01-05-2006 31-01-2010
A.A.M. Brok Voorzitter 01-02-2010 28-02-2017
PACM van der Velden Voorzitter 01-03-2017 12-09-2017
DFM Schalken-den Hartog Lid Beter Voor Dordt 27-04-2010
M. van Hall Griffier 02-06-2009 15-08-2015
A Gündogdu Plv. Lid Beter Voor Dordt 29-05-2018
BCM Stam Plv. Lid Beter Voor Dordt 29-03-2018 29-05-2018
MD Burggraaf Lid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 07-05-2014 29-05-2018
M.P.P.M. Merx Lid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 29-03-2018
LJ Kuhlemeier-Booij Raadslid Beter Voor Dordt 27-04-2010 27-03-2018
J.C. van der Net Plv. Lid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 29-05-2018
E van de Burgt Raadslid Christen Democratisch Appèl 30-08-2016 28-03-2018
PJ Heijkoop Raadslid Christen Democratisch Appèl 20-12-2011 07-07-2016
J.H. Lagendijk Raadslid Partij van de Arbeid 27-04-2010 16-07-2013
W. van der Kruijff Lid Christen Democratisch Appèl 29-03-2018
I.E. Mous Raadslid Christen Democratisch Appèl 18-04-2016 28-03-2018
CJ Rovers Raadslid Christen Democratisch Appèl 27-03-2014 18-04-2016
K.M. Rusinovic Raadslid Partij van de Arbeid 24-09-2013 03-04-2014
N de Smoker-van Andel Raadslid ECO-Dordt/Democraten 66 30-03-2009 28-03-2018
I Koene Raadslid Gewoon Dordt 22-03-2011 27-03-2014
I Koene Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 22-03-2011 27-03-2014
N de Smoker-van Andel Raadslid ECO-Dordt 30-03-2009 28-03-2018
J Mos Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 27-04-2010 22-03-2011
D Pols Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 30-03-2009 27-04-2010
M.P.P.M. Weerts Plv. Lid Christen Democratisch Appèl 29-03-2018
N de Smoker-van Andel Raadslid Democraten 66 30-03-2009 28-03-2018
KJ Noels Lid Democraten 66 29-03-2018
PJT Tiebosch Raadslid Democraten 66 11-01-2011 28-03-2018
M.P.P.M. Merx Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 11-03-2010 22-03-2011
M.C. Ruisch Raadslid GroenLinks 30-03-2009 03-04-2014
M.C. Ruisch Raadslid GroenLinks 30-03-2009 03-04-2014
M.C. Ruisch Raadslid GroenLinks 30-03-2009 03-04-2014
A. Polat Plv. Lid Democraten 66 29-03-2018
M.C. Ruisch Raadslid GroenLinks 30-03-2009 03-04-2014
B. Güler Raadslid Partij van de Arbeid 27-03-2014 27-09-2016
G.P. de Klerk Raadslid GroenLinks 11-03-2010 03-04-2014
P.M. Puik Raadslid Partij van de Arbeid 27-09-2016 28-03-2018
K Kruger Lid GroenLinks 27-03-2014
C.C. van Benschop Plv. Lid GroenLinks 29-03-2018
W. van der Kruijff Raadslid Christen Democratisch Appèl 30-03-2009 03-04-2014
R. Portier Raadslid Socialistische Partij 27-03-2014 28-03-2018
J.D. Veldman Lid ChristenUnie /SGP 29-03-2018
E.C. van Wenum-Kroon Raadslid Christen Democratisch Appèl 27-04-2010 20-12-2011
H van der Linden Lid 29-03-2018 29-05-2018
A.G. Hoogerduijn Raadslid ChristenUnie /SGP 01-01-2009 03-04-2014
I.C.G. Klein- Hendriks Plv. Lid ChristenUnie /SGP 19-06-2018
A de Looze Plv. Lid ChristenUnie /SGP 29-03-2018 29-03-2018
B Staat Raadslid ChristenUnie /SGP 27-04-2010 27-03-2018
D.T.J. van Leeuwen Lid PVV 29-03-2018
H van der Linden Raadslid ChristenUnie /SGP 27-03-2014 07-05-2014
S.L. Catsburg - Schenkel Raadslid ChristenUnie /SGP 27-09-2016 28-03-2018
R. Helweg Plv. Lid PVV 29-03-2018
J.J.W. van Dongen Raadslid Democraten 66 30-03-2009 12-01-2011
J.J.W. van Dongen Raadslid ECO-Dordt/Democraten 66 30-03-2009 12-01-2011
D Pols Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 22-03-2011 28-03-2018
J.J.W. van Dongen Raadslid Democraten 66 30-03-2009 12-01-2011
J Mos Raadslid 27-03-2014 07-05-2014
C.M. Jager Lid Socialistische Partij 27-03-2014 11-12-2018
C.M. Jager Lid Fractie Jager 27-03-2014 11-12-2018
R.A. de Feo - Dudok Lid Socialistische Partij 29-03-2018 17-12-2019
HJ Tazelaar Raadslid Verenigde Senioren Partij 01-01-2009 28-03-2018
M.G. Stolk Lid Verenigde Senioren Partij 27-03-2014
H.J. Romijnsen Raadslid Verenigde Senioren Partij 11-03-2010 03-04-2014
J.J.H. Wisker Plv. Lid Verenigde Senioren Partij 29-03-2018
D.A. Kensenhuis Raadslid Beter Voor Dordt 20-12-2011 03-04-2014
D.A. Kensenhuis Raadslid Witsen Elias Kensenhuis 20-12-2011 03-04-2014
N.E. Witsen Elias-Kool Raadslid Witsen Elias Kensenhuis 20-12-2011 03-04-2014
IE Stevens Lid Partij van de Arbeid 29-03-2018
J. Edenburg Raadslid GroenLinks 29-03-2016 28-03-2018
A. Karapinar Raadslid GroenLinks 27-03-2014 29-03-2016
A. Karapinar Raadslid fractie Karapinar 27-03-2014 29-03-2016
N.E. Witsen Elias-Kool Raadslid Beter Voor Dordt 20-12-2011 03-04-2014
HPA Wagemakers Raadslid Gemeentebelangen Dordrecht 19-01-2016 27-03-2018
C.A. van Verk Plv. Lid Partij van de Arbeid 08-07-2009
HPA Wagemakers Raadslid Beter Voor Dordt 19-01-2016 27-03-2018
A. Meijer Raadslid Fractie Meijer 18-04-2016 28-03-2018
I Koene Lid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 29-03-2018
A. Meijer Raadslid Socialistische Partij 18-04-2016 28-03-2018
I Koene Lid Gewoon Dordt 29-03-2018
J.H. Lagendijk Raadslid Partij van de Arbeid 27-04-2010 25-05-2010
PH Sleeking Raadslid Beter Voor Dordt 30-03-2009 27-04-2010
DFM Schalken-den Hartog Beter Voor Dordt 30-03-2009 11-03-2010
HS Weidema Partij van de Arbeid 30-03-2009 08-07-2009
HPA Wagemakers Raadslid Beter Voor Dordt 30-03-2009 27-04-2010
A. Karapinar fractie Karapinar 30-03-2009 11-03-2010
A. Karapinar GroenLinks 30-03-2009 11-03-2010