Informatiesysteem Gemeente Dordrecht

Zoeken in het RIS

Vergaderingen, bestuurlijke dossiers en documenten

Home / Organen / Orgaan

Gemeente Dordrecht

Orgaan

Orgaan details
Naam Agendacommissie
- Toon alleen actief
Persoon Rol Fractie Startdatum Einddatum
A.A.M. Brok Voorzitter 03-02-2010 27-03-2014
R.J.G. Bandell Voorzitter 16-06-2006 31-01-2010
M. van Hall Griffier 02-06-2009 27-03-2014
JETM van Dongen Raadslid Beter Voor Dordt 27-04-2010 27-03-2014
A.J.M. Klous Raadslid Beter Voor Dordt 27-04-2010 03-04-2014
J.H. Lagendijk Raadslid Partij van de Arbeid 11-03-2010 16-07-2013
C.A. van Verk Raadslid Partij van de Arbeid 08-07-2009 27-03-2014
I Koene Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 22-03-2011 27-03-2014
I Koene Raadslid Gewoon Dordt 22-03-2011 27-03-2014
J Mos Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 27-04-2010 22-03-2011
J Heijmans Raadslid Partij van de Arbeid 24-09-2013 03-04-2014
J.L.M. van Benthem Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 22-03-2011 03-07-2012
M.P.P.M. Merx Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 16-05-2006 22-03-2011
D Pols Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 16-05-2006 27-04-2010
D Pols Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 03-07-2012 27-03-2014
M.C. Ruisch Raadslid GroenLinks 16-05-2006 03-04-2014
M.C. Ruisch Raadslid GroenLinks 16-05-2006 03-04-2014
M.C. Ruisch Raadslid GroenLinks 16-05-2006 03-04-2014
M.C. Ruisch Raadslid GroenLinks 16-05-2006 03-04-2014
G.P. de Klerk Raadslid GroenLinks 11-03-2010 03-04-2014
PJ Heijkoop Raadslid Christen Democratisch Appèl 20-12-2011 27-03-2014
E.C. van Wenum-Kroon Raadslid Christen Democratisch Appèl 25-05-2010 20-12-2011
S Seme Raadslid Christen Democratisch Appèl 11-03-2010 25-05-2010
W. van der Kruijff Raadslid Christen Democratisch Appèl 16-05-2006 03-04-2014
A.G. Hoogerduijn Raadslid ChristenUnie /SGP 16-05-2006 03-04-2014
B Staat Raadslid ChristenUnie /SGP 27-04-2010 27-03-2014
N de Smoker-van Andel Raadslid Democraten 66 16-05-2006 27-03-2014
J.J.W. van Dongen Raadslid Democraten 66 16-05-2006 12-01-2011
J.J.W. van Dongen Raadslid Democraten 66 16-05-2006 12-01-2011
J.J.W. van Dongen Raadslid ECO-Dordt/Democraten 66 16-05-2006 12-01-2011
N de Smoker-van Andel Raadslid ECO-Dordt 16-05-2006 27-03-2014
N de Smoker-van Andel Raadslid ECO-Dordt/Democraten 66 16-05-2006 27-03-2014
PJT Tiebosch Raadslid Democraten 66 12-01-2011 27-03-2014
HJ Tazelaar Raadslid Verenigde Senioren Partij 16-05-2006 27-03-2014
H.J. Romijnsen Raadslid Verenigde Senioren Partij 11-03-2010 03-04-2014
D.A. Kensenhuis Raadslid Witsen Elias Kensenhuis 20-12-2011 03-04-2014
D.A. Kensenhuis Raadslid Beter Voor Dordt 20-12-2011 03-04-2014
N.E. Witsen Elias-Kool Raadslid Witsen Elias Kensenhuis 20-12-2011 03-04-2014
N.E. Witsen Elias-Kool Raadslid Beter Voor Dordt 20-12-2011 03-04-2014
J.C.C. Bruggeman Raadslid Christen Democratisch Appèl 16-05-2006 09-03-2010
S.M. Wemmers - Wanrooij Raadslid Verenigde Senioren Partij 16-05-2006 11-03-2010
S.M. Wemmers - Wanrooij Raadslid Beter Voor Dordt 16-05-2006 11-03-2010
Y.A.J. van den Berg-Pupovic Raadslid GroenLinks 16-05-2006 09-09-2009
Y.A.J. van den Berg-Pupovic Raadslid GroenLinks 16-05-2006 09-09-2009
A. Karapinar Raadslid GroenLinks 16-05-2006 11-03-2010
HS Weidema Raadslid Partij van de Arbeid 16-05-2006 08-07-2009
HPA Wagemakers Raadslid Beter Voor Dordt 16-05-2006 27-04-2010
A. Karapinar Raadslid fractie Karapinar 16-05-2006 11-03-2010
Y.A.J. van den Berg-Pupovic Raadslid GroenLinks 16-05-2006 09-09-2009
DFM Schalken-den Hartog Raadslid Beter Voor Dordt 16-05-2006 27-04-2010