Informatiesysteem Gemeente Dordrecht

Zoeken in het RIS

Vergaderingen, bestuurlijke dossiers en documenten

Home / Organen / Orgaan

Gemeente Dordrecht

Orgaan

Orgaan details
Naam Gemeenteraad
+ Toon ook inactief
Persoon Rol Fractie Startdatum Einddatum
AW Kolff Voorzitter 13-09-2017
AET Wepster Griffier 26-10-2015
DFM Schalken-den Hartog Fractievoorzitter Beter Voor Dordt 14-03-2002
M van Eck Raadslid Beter Voor Dordt 10-04-2018
M Nijhof Raadslid Beter Voor Dordt 11-03-2010
HC van der Graaf Raadslid Beter Voor Dordt 29-03-2018
RHE de Boer Raadslid Beter Voor Dordt 29-03-2018
O Soy Raadslid Beter Voor Dordt 16-03-2006
RP van der Klaauw Raadslid Beter Voor Dordt 29-03-2018
A Gündogdu Raadslid Beter Voor Dordt 29-05-2018
MPPM Merx Fractievoorzitter Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 29-03-2018
JC van der Net Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 29-03-2018
RRC den Heijer Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 29-03-2018
R Noldus Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 29-05-2018
PC Kwaak Raadslid Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 26-03-2019
W van der Kruijff Fractievoorzitter Christen Democratisch Appèl 29-03-2018
AL van der Ham Raadslid Christen Democratisch Appèl 29-03-2018
TC Oostenrijk Raadslid Christen Democratisch Appèl 29-05-2018
A Polat Fractievoorzitter Democraten 66 29-03-2018
O Bosuguy Raadslid Democraten 66 29-03-2018
PJT Tiebosch Raadslid Democraten 66 28-01-2020
DA Loekemeijer Raadslid Democraten 66 15-04-2020
K Kruger Fractievoorzitter GroenLinks 27-03-2014
CC van Benschop Raadslid GroenLinks 29-03-2018
MÖ Burakçin Raadslid GroenLinks 29-03-2018
JN de Lijster Raadslid GroenLinks 24-09-2019
JD Veldman Fractievoorzitter ChristenUnie /SGP 07-05-2014
ICG Klein-Hendriks Raadslid ChristenUnie /SGP 29-03-2018
A de Looze Raadslid ChristenUnie /SGP 29-03-2018
JW Boersma Raadslid ChristenUnie /SGP 07-06-2018
DTJ van Leeuwen Fractievoorzitter PVV 29-03-2018
R Helweg Raadslid PVV 29-03-2018
SAM Rutten-Alberts Raadslid PVV 29-03-2018
R Portier Fractievoorzitter Socialistische Partij 17-12-2019
MG Stolk Fractievoorzitter Verenigde Senioren Partij 27-03-2014
JJH Wisker Raadslid Verenigde Senioren Partij 29-03-2018
CA van Verk Fractievoorzitter Partij van de Arbeid 16-03-2006
IE Stevens Raadslid Partij van de Arbeid 08-11-2016
I Koene Fractievoorzitter Gewoon Dordt 27-04-2010
CM Jager Fractievoorzitter Fractie Jager 27-03-2014