Informatiesysteem Gemeente Dordrecht

Zoeken in het RIS

Vergaderingen, bestuurlijke dossiers en documenten

Home / Fracties / Fractie

Gemeente Dordrecht

Fractie

Fractie details en personen

Naam fractie Beter Voor Dordt
Afkorting BVD
Website www.betervoordordt.nl
- Toon alleen actief
Persoon Rol Startdatum Einddatum
PH Sleeking Fractievoorzitter 05-01-2009 27-04-2010
DFM Schalken-den Hartog Fractievoorzitter 05-01-2009
BCM Stam Raadslid 16-06-2015 29-05-2018
C.E.S.J. Goos Commissielid 05-01-2009 09-03-2010
M. van Eck Raadslid 29-03-2018
LJ Kuhlemeier-Booij Raadslid 05-01-2009 27-03-2018
M. Nijhof Raadslid 08-07-2009
D. Koppens-Van Leeuwen Raadslid 05-01-2009 23-07-2009
HPA Wagemakers Raadslid 05-01-2009 27-04-2010
G.S. Husen Raadslid 27-03-2014 29-09-2015
H.C. van der Graaf Raadslid 29-03-2018
R.H.E. de Boer Raadslid 29-03-2018
JETM van Dongen Raadslid 11-03-2010 01-07-2014
O Soy Raadslid 05-01-2009
P.J. van der Eijk Raadslid 11-03-2010 26-10-2010
R.P. van der Klaauw Raadslid 29-03-2018
A Gündogdu Raadslid 11-03-2010 28-03-2018
A Gündogdu Raadslid 29-05-2018
N.E. Witsen Elias-Kool Raadslid 05-01-2009 06-12-2011
D.T. van Antwerpen Raadslid 11-03-2010 28-03-2018
G Tutupoly Commissielid 29-03-2018
G Tutupoly Commissielid 27-05-2014 29-03-2018
REC Reynvaan Raadslid 27-03-2014 07-05-2014
E.B. van der Vorm Raadslid 27-03-2014 03-07-2017
JW Wringer Commissielid 19-02-2019
P.W. Hendriks Commissielid 29-03-2018 01-01-2019
WFN Bronkhorst Raadslid 27-03-2014 28-03-2018
H.E. Buursma Raadslid 27-03-2014 16-06-2015
A. van Wensen Raadslid 11-03-2010 03-04-2014
HPA Wagemakers Raadslid 27-03-2014 15-12-2015
EAM Nederhof Raadslid 11-03-2010 28-03-2018
A.J.M. Klous Raadslid 11-03-2010 03-04-2014
S.M. Wemmers - Wanrooij Raadslid 11-03-2010 28-03-2018
J.E.R. van der Vorm Raadslid 11-03-2010 09-10-2009
M. Groeneweg Raadslid 23-09-2014 03-07-2017
S.J. Greve Raadslid 27-03-2014 04-07-2017
G.S. Husen Raadslid 30-09-2015 28-03-2018
M. Groeneweg Raadslid 11-03-2010 27-03-2014
D.A. Kensenhuis Raadslid 27-04-2010 06-12-2011
E. Witte Raadslid 05-12-2017 28-03-2018
A. van Dongen Raadslid 14-12-2010 03-04-2014
C.E.S.J. Goos Commissielid 27-04-2010 03-04-2014
M.P. Schilthuizen Commissielid 13-11-2012 03-04-2014