Vergader details
Nieuwe behandelvoorstellen
a
b
De commissie besluit het stuk op verzoek van de fracties CDA en PvdA te bespreken in een commissievergadering op een nader te bepalen datum. De discussie zal daarbij gaan over de wijze waarop de betrokkenheid van de bewoners bij het oplossen van de parkeerproblemen gegarandeerd kan worden. Ook komt het tijdspad waarop eea speelt aan de orde. De fractie BvD vindt een bespreking na het antwoord van de wethouder niet meer nodig.
c
De commissie besluit deze RIB op voorstel van de fractie D66 te betrekken bij de bespreking van de prognose EPV op 14 oktober in de vergadering van de commissie fysieke leefomgeving. De discussie zal daarbij gaan over de bouw van de parkeergarage in relatie tot de opening van de bioscoop. De PvdA neemt zelf initiatief om op een ander moment het uiterlijk van de parkeergarage te bespreken.
d
De commissie adviseert het stuk als hamerstuk te agenderen voor de raadsvergadering van 14 oktober 2014. Naar aanleiding van het voorstel oppert de fractie BvD om Woonbron uit te nodigen de plannen op de Bankastraat toe te komen lichten aan de commissie. De overige fractie omarmen dit idee. Ook wordt de motie van de VSP over dit onderwerp aan die bespreking toegevoegd.

