Bestuursinformatiesysteem Gemeente Dordrecht

Zoeken in het RIS

Vergaderingen, bestuurlijke dossiers en documenten

Home / Personen

Gemeente Dordrecht

Personen

Overzicht personen
Adreslijst raads-en commissieleden
+ Historie
Naam Rol Email
Gemeenteraad
A.A.M. Brok Voorzitter
M. van Hall Griffier M.van.Hall@dordrecht.nl
D.F.M. Schalken-den Hartog ( BVD ) Raadslid DFM.Schalken-den.Hartog@dordrecht.nl
L.J. Kuhlemeier-Booij ( BVD ) Raadslid lj.kuhlemeier-booij@dordrecht.nl
G.S. Hüsen ( BVD ) Raadslid
H.E. Buursma ( BVD ) Raadslid
O. Soy ( BVD ) Raadslid o.soy@dordrecht.nl
M. Nijhof ( BVD ) Raadslid M.Nijhof@dordrecht.nl
A. Gündogdu ( BVD ) Raadslid A.Gundogdu@dordrecht.nl
E.B. van der Vorm ( BVD ) Raadslid
D.T. van Antwerpen ( BVD ) Raadslid DT.van.Antwerpen@dordrecht.nl
W.F.N. Bronkhorst ( BVD ) Raadslid
H.P.A. Wagemakers Raadslid hpa.wagemakers@dordrecht.nl
E.A.M. Nederhof ( BVD ) Raadslid EAM.Nederhof@dordrecht.nl
S.M. Wemmers-Wanrooij ( BVD ) Raadslid sm.wemmers-wanrooij@dordrecht.nl
P.J. Heijkoop ( CDA ) Raadslid PJ.Heijkoop@dordrecht.nl
C.J. Rovers ( CDA ) Raadslid
I.E. Mous ( CDA ) Raadslid
S. Seme ( CDA ) Raadslid S.Seme@dordrecht.nl
N. de Smoker - van Andel ( D66 ) Raadslid n.de.smoker-vanandel@dordrecht.nl
J.R.J. Reumers ( D66 ) Raadslid
P.J.T. Tiebosch ( D66 ) Raadslid pjt.tiebosch@dordrecht.nl
J.P. Schuiten ( D66 ) Raadslid JP.Schuiten@dordrecht.nl
C.A. van Verk ( PvdA ) Raadslid ca.van.verk@dordrecht.nl
B. Güler ( PvdA ) Raadslid
N. Sönmezer ( PvdA ) Raadslid
J. van den Bergh ( PvdA ) Raadslid J.vanden.Bergh@dordrecht.nl
R. Portier ( SP ) Raadslid
A. Meijer ( SP ) Raadslid
C.M. Jager ( SP ) Raadslid
B. Staat ( CU/SGP ) Raadslid b.staat@dordrecht.nl
S.L. Catsburg-Schenkel ( CU/SGP ) Raadslid SL.Catsburg-Schenkel@dordrecht.nl
J.D. Veldman ( CU/SGP ) Raadslid JD.Veldman@dordrecht.nl
D. Pols ( VVD ) Raadslid d.pols@dordrecht.nl
I. Koene ( VVD ) Raadslid I.Koene@dordrecht.nl
M.D. Burggraaf ( VVD ) Raadslid
H.J. Tazelaar ( VSP ) Raadslid hj.tazelaar@dordrecht.nl
M.G. Stolk ( VSP ) Raadslid MG.Stolk@dordrecht.nl
K. Kruger ( GL ) Raadslid K.Kruger@dordrecht.nl
A. Karapinar ( GL ) Raadslid a.karapinar@dordrecht.nl
Adviescommissie
S.J. Greve ( BVD ) Commissielid
G. Tutupoly ( BVD ) Commissielid
T.C. Oostenrijk ( CDA ) Commissielid
C.M. Merkuur ( CDA ) Commissielid
A.K. Hofman ( D66 ) Commissielid
S. Hoogeveen ( D66 ) Commissielid
P.M. Puik ( PvdA ) Commissielid
J.W. Boersma ( CU/SGP ) Commissielid
A. de Looze ( CU/SGP ) Commissielid
G. Frantzen ( SP ) Commissielid
H. Meijer-van 't Slot ( SP ) Commissielid
D. Breedveld ( VVD ) Commissielid
J.E.C. Engelberts ( VVD ) Commissielid
Y. Vroon ( VSP ) Commissielid
N.J.K. Blokland ( VSP ) Commissielid
J. Edenburg ( GL ) Commissielid J.Edenburg@dordrecht.nl
F. Riet Commissielid f.riet@dordrecht.nl
S.H.W. van der Zee ( GL ) Commissielid
Auditcommissie
O. Soy ( BVD ) Raadslid o.soy@dordrecht.nl
W.F.N. Bronkhorst ( BVD ) Raadslid
P.J. Heijkoop ( CDA ) Raadslid PJ.Heijkoop@dordrecht.nl
S. Seme ( CDA ) Raadslid S.Seme@dordrecht.nl
P.J.T. Tiebosch ( D66 ) Raadslid pjt.tiebosch@dordrecht.nl
J.R.J. Reumers ( D66 ) Raadslid
B. Güler ( PvdA ) Raadslid
C.A. van Verk ( PvdA ) Raadslid ca.van.verk@dordrecht.nl
C.M. Jager ( SP ) Raadslid
A. Meijer ( SP ) Raadslid
S.L. Catsburg-Schenkel ( CU/SGP ) Raadslid SL.Catsburg-Schenkel@dordrecht.nl
J.D. Veldman ( CU/SGP ) Commissielid JD.Veldman@dordrecht.nl
M.D. Burggraaf ( VVD ) Commissielid
D. Pols ( VVD ) Raadslid d.pols@dordrecht.nl
H.J. Tazelaar ( VSP ) Raadslid hj.tazelaar@dordrecht.nl
J. Edenburg ( GL ) Commissielid J.Edenburg@dordrecht.nl
S.H.W. van der Zee ( GL ) Commissielid
Drechtraad
A.A.M. Brok Voorzitter
D.T. van Antwerpen ( BVD ) Raadslid DT.van.Antwerpen@dordrecht.nl
O. Soy ( BVD ) Raadslid o.soy@dordrecht.nl
I.E. Mous ( CDA ) Raadslid
P.J. Heijkoop ( CDA ) Raadslid PJ.Heijkoop@dordrecht.nl
N. de Smoker - van Andel ( D66 ) Raadslid n.de.smoker-vanandel@dordrecht.nl
J.P. Schuiten ( D66 ) Raadslid JP.Schuiten@dordrecht.nl
C.A. van Verk ( PvdA ) Raadslid ca.van.verk@dordrecht.nl
J. van den Bergh ( PvdA ) Raadslid J.vanden.Bergh@dordrecht.nl
R. Portier ( SP ) Raadslid
C.M. Jager ( SP ) Raadslid
B. Staat ( CU/SGP ) Raadslid b.staat@dordrecht.nl
I. Koene ( VVD ) Raadslid I.Koene@dordrecht.nl
M.D. Burggraaf ( VVD ) Raadslid
H.J. Tazelaar ( VSP ) Raadslid hj.tazelaar@dordrecht.nl
M.G. Stolk ( VSP ) Raadslid MG.Stolk@dordrecht.nl
K. Kruger ( GL ) Raadslid K.Kruger@dordrecht.nl
A. Karapinar ( GL ) Raadslid a.karapinar@dordrecht.nl
Commissie van Toezicht op het Openbaar Onderwijs (CTOO)
G.S. Hüsen ( BVD ) Raadslid
C.J. Rovers ( CDA ) Raadslid
N. de Smoker - van Andel ( D66 ) Raadslid n.de.smoker-vanandel@dordrecht.nl
N. Sönmezer ( PvdA ) Raadslid
S.L. Catsburg-Schenkel ( CU/SGP ) Raadslid SL.Catsburg-Schenkel@dordrecht.nl
D. Pols ( VVD ) Raadslid d.pols@dordrecht.nl
Griffie
M. van Hall Griffier M.van.Hall@dordrecht.nl
M.J.W.T. Hendrickx Adjunct griffier MJWT.Hendrickx@dordrecht.nl
H.M. Hoogstad hm.hoogstad@Dordrecht.nl
F.M. Lagerveld fm.lagerveld@Dordrecht.nl
S.V. Vooren S.Vooren@dordrecht.nl
K.A. de Graaf - van Zanten K.de.Graaf@dordrecht.nl
J.H. de Roo-Veulings JH.de.Roo-Veulings@dordrecht.nl
H. Rosier H.Rosier@dordrecht.nl
J. Wuisman j.wuisman@Dordrecht.nl
L. van Lith L.van.Lith@dordrecht.nl
J.C. Bakker JC.Bakker@drechtsteden.nl
J.H.W. Oostendorp jhw.oostendorp@Dordrecht.nl
P.S. Aravena P.Aravena@dordrecht.nl
Presidium
A.A.M. Brok Voorzitter
M. van Hall Griffier M.van.Hall@dordrecht.nl
D.F.M. Schalken-den Hartog ( BVD ) Raadslid DFM.Schalken-den.Hartog@dordrecht.nl
L.J. Kuhlemeier-Booij ( BVD ) Raadslid lj.kuhlemeier-booij@dordrecht.nl
P.J. Heijkoop ( CDA ) Raadslid PJ.Heijkoop@dordrecht.nl
C.J. Rovers ( CDA ) Raadslid
N. de Smoker - van Andel ( D66 ) Raadslid n.de.smoker-vanandel@dordrecht.nl
P.J.T. Tiebosch ( D66 ) Raadslid pjt.tiebosch@dordrecht.nl
C.A. van Verk ( PvdA ) Raadslid ca.van.verk@dordrecht.nl
B. Güler ( PvdA ) Raadslid
R. Portier ( SP ) Raadslid
C.M. Jager ( SP ) Raadslid
B. Staat ( CU/SGP ) Raadslid b.staat@dordrecht.nl
D. Pols ( VVD ) Raadslid d.pols@dordrecht.nl
M.D. Burggraaf ( VVD ) Raadslid
H.J. Tazelaar ( VSP ) Raadslid hj.tazelaar@dordrecht.nl
M.G. Stolk ( VSP ) Raadslid MG.Stolk@dordrecht.nl
K. Kruger ( GL ) Raadslid K.Kruger@dordrecht.nl
A. Karapinar ( GL ) Raadslid a.karapinar@dordrecht.nl